Privatumo politika

1. Bendra informacija
Knygynas UAB „Litterula“ įkurtas 1997 metais. 2001 metais atidarytas filialas Kaune. Mūsų specializacija - literatūra kalbų mokymui. Adresas:
Pylimo g. 10-16, 01117 Vilnius;
Vytauto pr. 57, 44330 Kaunas;
Įmonės kodas 124152925, PVM kodas LT241529219, tel. +370 609 82939, el. p. info@litterula.lt, vilnius@litterula.lt
 
2. Renkami duomenys
Pagal nutylėjimą yra renkami sisteminiai Jūsų duomenys: IP adresas, užklausos data ir laikas, nuorodos adresas, naudojama programinė ir aparatinė įranga. Tam tikruose puslapiuose yra prašoma užpildyti laukus ir nurodyti: Jūsų vardą, pavardę, elektroninį paštą ir telefono numerį.
 
3. Informacijos rinkimo metodai
Besilankant svetainėje, Jūsų įrenginyje naudojama naršyklė automatiškai atsiunčia ir tam tikrus duomenis įrašo į sisteminį registracijos žurnalą: IP adresą, užklausos datą ir laiką, nuorodos adresą, naudojamą programinę ir aparatinę įrangą.
Jūsų patogumui, kad nereiktų rašyti elektroniniu paštu, tiesiog užpildote minimalią kontaktų formą. Privalomas yra elektroninio pašto laukas. Patikrinus, ar jis yra veikiantis ir gavus teigiamą atsakymą, žinutė atsiunčiama mums. Kontaktų formoje Jūsų duomenys nėra saugomi. Kad apsisaugotume nuo brukalų, mes renkame duomenis, matomus paskelbus įrašą tinklalapio komentarų formoje, taip pat ir lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą. 
 
4. Duomenų saugojimo laikotarpis
Sisteminiai duomenys lokalioje terpėje yra saugomi 1 mėnesį. Periodiškai yra daromos ir kopijos, kurios saugomos 1 metus. Kiti duomenys yra kaupiami su bendra informacija, kurios kopijos taip pat daromos periodiškai ir saugojamos 1 metus.
 
5. Duomenų saugojimo priemonės
Serveriuose esančius duomenis apsaugome periodiškai darydami jų kopijas ir saugodami jas duomenų archyvo serveryje. Siekiant duomenų saugumo, nuolat daromos ir duomenų archyvo kopijos, kurios perkeliamos į kitą duomenų kaupimo serverį, esantį kitame duomenų centre.
 
6. Skleidžiama informacija apie tvarkomus subjekto duomenis
Informacija apie subjekto duomenis nėra teikiama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims.
 
7. Duomenų subjektų teisės
Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:
 • Žinoti apie savo duomenų tvarkymą;
 • Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
 • Pateikti prašymą pakeisti, ištrinti arba papildyti neišsamius asmens duomenis;
 • Prašymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, subjektas gali pateikti valdytojui elektroniniu paštu: info@litterula.lt
8. Slapukų naudojimas
Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus naudojame minimaliai, tik Jūsų patogumui. Kokius slapukus įrašome, galite peržiūrėti savo naršyklėje.
Mūsų naudojami slapukai:
 • PHPSESSID – standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai sukurti;
 • __cfduid – CloudFlare apsaugos slapukas, taikomas atskiriems klientams identifikuoti ir pritaikyti saugumo nuostatas kiekvienam klientui;
 • Language – daugiakalbystės slapukas, prisimenantis, kokią kalbą naudojote paskutinį kartą besilankydami;
 • Currency – valiutos slapukas, nustato kokia valiuta norite užsakyti prekes;
 • _ga – statistikos slapukas, nustato vartotojo apsilankymo tikslus;
 • _gat – statistikos slapukas, naudojamas užklausoms valdyti;
 • _gid – statistikos slapukas, vartotojams atskirti; 
9. Nuorodų pateikimas svetainėje
UAB „Litterula“ neprisiima atsakomybės už trečiųjų šalių interneto svetainių pateiktas nuorodas, įskaitant ir socialinius tinklus, informacijos turinį, jų veiklą bei jų privatumo politikų nuostatas.