Istorija

Knygynas UAB „Litterula“ įkurtas 1997 metais. 2001 metais atidarytas filialas Kaune. Mūsų specializacija - literatūra kalbų mokymui.

Knygyne UAB „Litterula“ yra didelis pasirinkimas mokomosios literatūros anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir kitoms kalboms mokyti, t.y. knygos pedagogams, vadovėliai su garsiniais ir vaizdo įrašais, praktinės užduotys, skaitiniai, testai.

Pas mus rasite aiškinamųjų ir dvikalbių žodynų (anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, rusų, lenkų ir kt. kalbomis), adaptuotų knygų laisvalaikio skaitiniams.

UAB „Litterula“ - įgaliotasis Express Publishing leidyklos atstovas Lietuvoje. Taip pat atstovaujame Pearson, Cambridge, ELI bei prancūzų - CLE International, Didier, Hachette, Hatier, vokiečių - Cornelsen, Klett, ispanų - SGEL, Edelsa, italų - Loesher Editore leidyklas.

2015 metais pradėjo veikti internetinė parduotuvė su atskiromis vartotojų grupėmis - mokytojams ir interneto vartotojams. Joje rasite visą kalbų mokymui skirtų knygų, garso įrašų, žodynų ir kitų priemonių asortimentą.

2016 metais internetinė parduotuvė buvo pritaikyta visos Lietuvos mokymo įstaigoms, atsiradus naujai vartotojų grupei. Prisijungusi mokymo įstaiga mato vadovėlius su specialia kaina ir mokymo priemones su nuolaida. 

2024 metais pilnai atnaujinta interneto parduotuvė su 3 vartotojų grupėmis - mokytojai, mokymo įstaigos ir interneto vartotojai.