Interneto parduotuvė

Interneto parduotuvė

Mokytojams

prisijungti

Interneto parduotuvė
mokymo įstaigoms

Mokinio krepšelis

prisijungti

Apmokėjimas

1.  SEB įmokų surinkimo sistema**

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, įmokų surinkimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per SEB, Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių banko internetinės bankininkystės paslaugą. Tai greičiausias ir patogiausias apmokėjimo už prekes būdas. Šis apmokėjimo būdas yra itin saugus, kadangi po automatiškai suformuoto mokėjimo pirkėjas nukreipiamas tiesiai į banko mokėjimo sistemą. Mokėjimas įvykdomas pirkėjui prisijungiant per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos ir patvirtinant pardavėjo paruoštą mokėjimo nurodymą. Pirkėjui nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis.​

2. Banko pavedimu**.
Pasirinkęs šį apmokėjimo būdą, pirkėjas per 3 darbo dienas sumoka sumą nurodytą išankstinėje sąskaitoje banke, per savo el. bankininkystę ar pašto skyriuje. Jei per 3 darbo dienas pinigai neįskaitomi į Litterula sąskaitą, prekių rezervacija atšaukiama. 

3. Atsiskaitymas grynais arba bankine kortele Litterula  knygynuose Vilniuje arba Kaune**.
Pasirinkęs šį apmokėjimo būdą, pirkėjas per 3 darbo dienas turi atvykti į Litterula knygyną Vilniuje arba Kaune ir atsiskaityti už prekes grynais arba bankine kortele. Jei per 3 darbo dienas pirkėjas neatvyksta ir nepraneša, kad atvykti negali el. paštu: info@litterula.lt, prekių rezervacija atšaukiama. 


** Šios taisyklės negalioja mokymo įstaigoms perkančioms iš krepšelio lėšų. Visos sąlygos yra numatytos sutartyse.
** Šios taisyklės negalioja mokytojams, pranešusiems el. paštu kada planuoja atlikti mokėjimą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Privatumo politika