Apmokėjimas

1.  Internetinė bankininkystė*                

Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, įmokų surinkimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per SEB, Swedbank, Luminor, Citadele, Šiaulių banko internetinės bankininkystės paslaugą. Tai greičiausias ir patogiausias apmokėjimo už prekes būdas. Šis apmokėjimo būdas yra itin saugus, kadangi po automatiškai suformuoto mokėjimo pirkėjas nukreipiamas tiesiai į banko mokėjimo sistemą. Mokėjimas įvykdomas pirkėjui prisijungiant per internetinę bankininkystę prie savo banko sąskaitos ir patvirtinant pardavėjo paruoštą mokėjimo nurodymą. Pirkėjui nebereikia pildyti jokių pavedimo duomenų. Taip apmokėjimo procesas tampa trumpesnis ir paprastesnis.​

2. Banko pavedimu*.
Pasirinkęs šį apmokėjimo būdą, pirkėjas per 3 darbo dienas sumoka sumą, nurodytą išankstinėje sąskaitoje, banke, per savo el. bankininkystę ar pašto skyriuje. Jei per 3 darbo dienas pinigai neįskaitomi į UAB „Litterula“ sąskaitą, prekių rezervacija atšaukiama. 

3. Atsiskaitymas grynais arba banko kortele UAB „Litterula“ knygyne Vilniuje*.
Pasirinkęs šį apmokėjimo būdą, pirkėjas per 3 darbo dienas turi atvykti į UAB „Litterula“ knygyną Vilniuje ir atsiskaityti už prekes grynais arba banko kortele. Jei per 3 darbo dienas pirkėjas neatvyksta ir neinformuoja apie neatvykimą, prekių rezervacija atšaukiama. 


* Šios taisyklės negalioja mokymo įstaigoms, perkančioms iš krepšelio lėšų.