Interneto parduotuvė

Interneto parduotuvė

Mokytojams

prisijungti

Interneto parduotuvė
mokymo įstaigoms

Mokinio krepšelis

prisijungti

Informacija mokytojams

Registracija*:

Norint patekti į parduotuvę užsienio kalbų mokytojams reikės sukurti paskyrą, kada patvirtinsime Jūsų registraciją, galima bus apsipirkinėti.

Viršuje pasirenkate laukelį "Interneto parduotuvė Mokytojams“.
1. Spaudžiate „prisijungti“.
2. Spaudžiate „Sukurti paskyrą“.
3. Užpildote visus esančius laukus.
4. Prekes visada siunčiame į mokymo įstaigas, todėl adresas, pavadinimas turi būti mokymo įstaigos.
5. Susipažįstate su visomis puslapio taisyklėmis (pažiūrėti galite paspaudę ant „tinklalapio taisyklės“), uždedat varnelę „Aš perskaičiau ir sutinku su Tinklalapio taisyklėmis“ ir spaudžiate „Tęsti“.
6. Kol kas jūsų darbas baigtas, galite išjungti puslapį.
7**. Mes elektroniniu paštu gauname jūsų užpildytą informaciją, sutikriname su savo duomenų baze. Jei matome, kad jūs tikrai mokytojas, atsiunčiame laikiną slaptažodį. Ši procedūra gali užtrukti iki 2 darbo dienų. Pirmą kartą prisijungdami, nepamirškite pasikeisti slaptažodį į savo pačių sugalvotą. 
Jeigu jūsų nerandame savo duomenų bazėje, susisieksime elektroniniu paštu ar telefonu.

Užsakymo pateikimas/koregavimas/atšaukimas
Šią informaciją ir daug kitos svarbios, rasite sukūrę savo paskyrą. Prisijunkite prie paskyros. Spauskite "Atsisiuntimai".


*  Jei esate užsienio kalbų mokytojas ir užsiregistravote paprastoje el. parduotuvėje (kairėje pusėje nematote skilties "Atsisiuntimai"), prisijunkite prie savo paskyros ir ją ištrinkite. Tada iš naujo registruokitės interneto parduotuvėje „Mokytojams“.
** Jei per tris darbo dienas, negavote patvirtinimo, būtinai susisiekite el. paštu: info@litterula.lt (dėl nežinomų techninių kliūčių, laiškai kartais nepasiekia gavėjo). Taip pat patikrinkite Junk/Spam katalogą.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Privatumo politika