Interneto parduotuvė

Interneto parduotuvė

Mokytojams

prisijungti

Interneto parduotuvė
mokymo įstaigoms

Mokinio krepšelis

prisijungti

Grąžinimas

Prekės turinčios poligrafinį, leidybos broką keičiamos į kokybišką prekę, apie tai pranešus per 24 val. nuo prekės gavimo laiko. Jeigu keičiamos prekės sandėlyje tuo momentu nėra ir pirkėjas nesutinka laukti, pirkėjui pageidaujant, gali būti gražinami už prekę sumokėti pinigai.

Kokybiškos prekės negražinamos, vadovaujantis Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 " Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo":

"18. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes: parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 33.03 - 33.07), fotografijos ir kinematografijos prekes (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 37.00), spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 49.00)..." 

DVD, CD diskai su gamybiniu ar vizualiniu broku per 14 darbo dienų nuo pristatymo pirkėjui dienos turi būti grąžinti tiekėjui. Gamybinį broką turinti prekė keičiama į kokybišką prekę. Kokybiški DVD , CD diskai, audio įrašai negrąžinami.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Privatumo politika