Tinklapio taisyklės

UAB „Litterula“ internetinio knygyno taisyklės

Duomenų apsauga
Jūsų duomenys yra saugomi atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymus. Mes neperduodame Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą, tretiesiems asmenims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius mūsų partnerius, teikiančius paslaugas, kuriems šie duomenys yra būtini. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs - būtini duomenys.
Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos „Asmens duomenų teisinės apsaugos“ įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūs patys prisijungę prie savo paskyros, turite teisę keisti ar ištrinti visus duomenis.
Norime Jus informuoti, kad UAB „Litterula“ elektroninis knygynas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Prekių pristatymas*
Prekių pristatymas vykdomas 2 būdais:
1. Kurjerių tarnyba („Omniva“) arba mažos siuntos per Lietuvos paštą registruota siunta.
2. Atsiimant užsakymą Litterula  knygynuose Vilniuje arba Kaune.
Prekių pristatymo įkainiai visoje Lietuvoje:
Atsiimant prekes mūsų knygynuose – nemokamas.
Jeigu užsakymas didesnis kaip 40 EUR – pristatymas nemokamas.
Jeigu užsakymas mažesnis nei 40 EUR – 3,40 EUR

Apmokėjimas**
1. Banko pavedimu.
Pasirinkęs šį apmokėjimo būdą, pirkėjas per 3 darbo dienas  sumoka sumą nurodytą  išankstinėje sąskaitoje banke, per savo el. bankininkystę ar pašto skyriuje.  Jei per 3 darbo dienas pinigai neįskaitomi į Litterula sąskaitą, prekių rezervacija atšaukiama.
2. Atsiskaitymas grynais arba bankine kortele Litterula  knygynuose Vilniuje arba Kaune.
Pasirinkęs  šį apmokėjimo būdą, pirkėjas per 3 darbo dienas turi atvykti į  Litterula  knygyną Vilniuje arba Kaune ir atsiskaityti už prekes grynais arba bankine kortele. Jei per 3 darbo dienas pirkėjas  neatvyksta  ir nepraneša  telefonu Vilniuje (8~5) 2123844, Kaune (8~37) 321388, prekių rezervacija atšaukiama.

Grąžinimas
Pekės turinčios poligrafinį, leidybos broką keičiamos į kokybišką prekę, apie tai pranešus per 24 val. nuo prekės gavimo laiko. Jeigu keičiamos prekės sandėlyje tuo momentu nėra ir pirkėjas nesutinka laukti, pirkėjui pageidaujant, gali būti gražinami už prekę sumokėti pinigai.
Kokybiškos prekės negražinamos, vadovaujantis Remiantis LR Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 " Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo":
"18. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes: parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 33.03 - 33.07), fotografijos ir kinematografijos prekes (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 37.00), spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 49.00)..."
DVD, CD diskai su gamybiniu ar vizualiniu broku per 14 darbo dienų nuo pristatymo pirkėjui dienos turi būti grąžinti tiekėjui. Gamybinį broką turinti prekė keičiama į kokybišką prekę. Kokybiški DVD , CD diskai, audio įrašai negrąžinami.

Kada aš būsiu informuotas apie savo užsakymą? ***
Kai pirkėjas patvirtina suformuotą savo užsakymą, automatiškai elektroniniu paštu gauna išankstinio apmokėjimo sąskaitą.
Nesant galimybių užsakymą įvykdyti, pirkėjas bus informuojamas elektroniniu paštu.

Kada aš galiu užsisakyti prekes iš internetinės parduotuvės?
Pirkėjas prekes gali užsisakyti ir apmokėti bet kuriuo paros metu, tačiau užsakymas bus vykdomas įmonės darbo dienomis nustatytomis darbo valandomis.

Kada aš galiu tikėtis užsakymo įvykdymo? ****
Jei prekė yra sandėlyje, užsakymai paruošiami ir atiduodami kurjeriams per 1-2 darbo dienas priklausomai nuo metų laiko sezoniškumo.
Rugsėjo mėnesį, dėl didelio darbo krūvio, pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų.

Ar galiu užsakyti prekes, kurių sandėlyje nėra?
Taip galite dėti prekes į krepšelį, jei sandėlyje prekės nėra.
Po apmokėjimo visos prekės bus užsakytos užsienio leidyklose. Apie pristatymo terminus informuosime el. paštu.


* Pristatymas į Kuršių neriją - 42/50 Eurų
** Šios taisyklės negalioja mokymo įstaigoms perkančioms iš krepšelio lėšų. Visos sąlygos yra numatytos sutartyse.
*** Šios taisyklės negalioja mokymo įstaigoms perkančioms iš krepšelio lėšų. Išankstinę sąskaitą ir sutartį atsiųsime per vieną darbo dieną.
**** Sistema rodo tik ar yra prekė sandėlyje ar jos nėra. Yra prekių, kurių turime po 1vnt. Prekės nurašomos tik gavus apmokėjimą, tada dingsta iš sandėlio. Jei prekė yra tik viena ir tą pačią dieną ją užsakė du ar trys pirkėjai, prekė bus išsiųsta pirmam pateikusiam užsakymą (išankstinės sąskaitos ankstesnis Nr.). Kitus pirkėjus informuosime el. paštu ir pranešime apie pristatymo terminus. 


Kontaktai

UAB "LITTERULA"
Įm. k. 124152925
PVM k. LT241529219
Tel. (8~5) 2123844
El. p. info@litterula.lt